Jeden krok vpřed a dva zpět

17. srpna 2015 v 12:40 |  Articles
Vracím se zase tam, kde jsem se před půl rokem zapomněla. Naše cesty se rozdělili a já teď musím jít zase tou svojí. Zpět ke knížkám, introvertnímu světu, psaní a kreslení. Vidím to naprosto stejně jako předtím. Je jen jedno, co můžu opravdu ještě ztratit a bez toho by už vážně nemělo smysl se smát.

Jak vypadá takový vzestup? Jak se postavit zase na vlastní nohy? Jak se spoléhat jen sám na sebe, protože se nemáte o koho jiného opřít? Těžko říct. Všechny pády jsou těžké, ale dosud jsem se ze všech tak nějak vrátila zpět, takže nebudu dělat výjimky, i když se mi každý další zdá tvrdší a tvrdší.

Konec romantiky a souznění. Otevírá se zase svět, na který jsem dlouhou dobu nepomyslela, a ve kterém jsem se cítila svá. Fantasie, vnitřní hlas a vlastně celé mé tajné útěkové místo. Jsem zase volná jako pták a musím se jen trochu připravit, než opět máchnu křídly. Tentokrát chci letět naproti hvězdám a lepším zítřkům.

I když si právě neprocházím tím nejlepším obdobím, tak se snažím svým nejbližším dát to nejlepší ze sebe. Třeba to někdo z těch blízkých ocení a poděkuje mi obyčejným a přitom tak cenným úsměvem nebo obětím.


Jsou věci, které jsou napsány mezi řádky, ale dokáže je objevit jen málokdo.

- - -
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama