Vzpomínková časová krabice

28. ledna 2017 v 15:31 |  Articles
Už to je nějaká doba od toho, co jsem si prošla rozchodem pro mě tím nejhorším, jaký jsem dosud zažila. Byl to pro mě plnohodnotný vztah. Jak se zdá, ještě ty pocity okolo toho tak úplně nevyšuměly. Jako bych všechno, co se týká vztahů a citů, zavřela někam do krabice. Otevírala jsem ji jen proto, že jsem chtěla přijít na nezodpovězené otázky. Teď už ji otevírám proto, že chci vytáhnout všechno to, čím jsem byla ještě před tím, než se všechno změnilo. Chci začít od začátku. Vysypat tu hloupou krabici a zapomenout, že byla vůbec kdy naplněná něčím takovým.

Je to pro mě hodně těžké, když chci najít sama sebe, a přitom mít ráda nejen sebe, ale ještě někoho dalšího. Znám se s ním už zhruba půl roku a ještě jsem nepřišla na to, jak k němu přilnout. Připadám si jako někdo jiný. Po téhle stránce prázdný. Jsem poznamenaná a teď se už nedokážu vrátit zpět. Nehledě na to, že on ještě takhle s nikým nechodil a nemá v tom žádné zkušenosti. Nikdy necítil, neprožil něco podobného a já nevím, jestli dokážu být tím prvním s kým by tohle všechno prožíval poprvé. Protože on to bude brát jinak a já také. Přiznávám, že bych neměla srovnávat, ale přirozené vlastnosti se těžko ubráním. A nemůžu si odpustit fakt, že takhle jsem začínala "vztah" před několika lety. Neměla bych nic uspěchat a měla bych být víc tolerantní. Jenže když vidím, jak se drží zpátky a ani to nevypadá, že by po mě byl schopný vyjet, tak mě to trochu zbavuje napětí, vášně a adrenalinu mezi námi. Říkám si, jestli po mě vůbec touží. Nechci se ho ptát, jako nějaká nedočkavka. Je pro mě jen už momentálně trochu málo, vodit se jen za ruku a líbat se bez nějakéhokoli náznaku intimity po dvou měsících, pokud se má jednat o vážný vztah. Musím brát, ale v potaz, že pro něj to je něco jiného. Zkrátka se to ve mně všechno pere a nevím, pro co se rozhodnout. Projevil o mě zájem zrovna v momentě, kdy jsem vypadala byla jsem jako největší troska ever. Měla jsem jiné plány sama se sebou. Chtěla jsem se postavit na vlastní nohy bez jakékoli pomoci. Najít zase sama sebe a věnovat se sobě. Až by přišel ten správný čas, tak bych se otevřela i dalším možnostem, ale tohle bylo naprosto mimo můj plán. Ne, že by mě to mrzelo, ale je to pro mě daleko těžší. Bojím se, že když se z toho všechno vzpamatuji, tak se na všechno budu dívat jinak a třeba i na něj. Že to třeba bude znamenat i to, že o to přestanu stát. Už dlouhou dobu se snažím žít tak, že eliminuji všemožná rizika, abych někomu nebo sobě neublížila. A do tohohle jsem vpadla absolutně bez rozmýšlení. Takže v tomhle případě jsem jako časovaná bomba. Nevím, kdy se spustím a jaké budou následky.

- - -
 


Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 28. ledna 2017 v 15:54 | Reagovat

ano..viem akna tom si. u nas je to trochu opačne ale - žiadny mj vztah nebol  važny, nikdy sme si nepovedali že spolu chodime, hoci sme sa stretaavali pavidelne a boli to inak plnohodnotne vztahy..a mne sa to pačilo, ta volnost...a zrazu mam v živote muža ktory to všetko berie važne, uplne inak , predstavuje ma svojim priatelom a ...jea viem že tak to je to spravne ale je to pre mna tak nové, tak cudzie, hoci sme od seba 170 kilometrov zrazu necitim tak slobodu..a zvykam si, bijem sa s ym a bojim sa... takže ano, chapem ťa, uplne ťa chapem...ake je niečo zrazu iné, nové a ... nevieš čo sa stane a čo príde..držím palce:)

2 Eliss Eliss | Web | 28. ledna 2017 v 15:57 | Reagovat

Tak ti přeji ať ti nový vztah vyjde :-)

3 Suzie Suzie | Web | 28. ledna 2017 v 16:23 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že v tom nejsem sama, kdo něco takového prožívá. Já ti moc přeji, aby vám to i přes tu dálku vyšlo a ty ses tolik nebála. Musíme se k tomu nějak postavit, i když to pro nás třeba není jednoduché. Možná, že to i časem přinese nějaké ovoce :) Jinak moc děkuju :)

[2]: Moc děkuju :)

4 AGeniSoinc AGeniSoinc | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:49 | Reagovat

This condition is pretty limited to the reproductive system and may have several causes for example a response to injury or abnormal the circulation of blood inside the testicles.  Thus, in the event the muscles inside penile area are relaxed, more blood will enter in the penis and a harder erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama